Aktualności

Agata Bogdańska w finale Odysseus II

Nasza uczennica Agata Bogdańska razem z sześcioma uczniami z innych szkół w kraju została zakwalifikowana do finałowej rundy Ogólnoeuropejskiego konkursu Odysseus II w kategorii skywalkers seniors na etapie krajowym!

Więcej…

Udział Pawła w konkursie historycznym

W bieżącym roku szkolnym Paweł Woźniak, uczeń klasy III gimnazjum i pasjonat historii Polski, zadeklarował udział w konkursie przedmiotowym z historii organizowanym przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Więcej…

Otrzęsiny 2017 w grupach opiekuńczo – wychowawczych

W dniu 23 października 2017r. w grupach opiekuńczo – wychowawczych odbyły się OTRZĘSINY nowo przybyłych wychowanków.

 

Czytaj więcej...

Certyfikat „Szkoła Wierna Dziedzictwu”

Kapituła Konkursu  Certyfikat „Szkoła Wierna Dziedzictwu”, powołana przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty, po dokonaniu oceny formalnej i merytorycznej złożonej dokumentacji rekomendowała 84 placówki/szkoły do otrzymania Certyfikatu „Szkoła Wierna Dziedzictwu”.

Czytaj więcej...

Wizyta w PDPS w Braniewie z inscenizacją wiersza

Dnia 17 października wybraliśmy się do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej  z przygotowaną inscenizacją wiersza  Juliana Tuwima ,,Rzepka”. Mieszkańcom DPS bardzo się podobało. Było dużo uśmiechu i oklasków. Nasi młodzi aktorzy zostali nagrodzeni słodyczami.  

 

Monika Kołodziejczak

Lekcja w muzeum we Fromborku

W dniu 18 października nasi uczniowie  ze szkoły podstawowej klasy VI i VII  uczestniczyli w lekcji, w muzeum we Fromborku. Lekcja odbyła się w zespole poszpitalnym Św. Ducha pt: „Medyczne przygody”.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Ośrodka w warcaby klasyczne - 2017

W dniach od 09 do 19 października 2017 w Ośrodku odbywał się coroczny turniej o mistrzostwo w warcabach klasycznych.

 

Czytaj więcej...