Aktualności

Bezpieczna droga do szkoły - spotkanie z policjantem

Dnia 20 września 2017r. uczniowie naszego Ośrodka uczestniczyli w spotkaniu z policjantem KPP w Braniewie. Tematem spotkania była „Bezpieczna droga do szkoły”.

 

Więcej…

Sprzątanie Świata 2017

 W dniu 15.09.2017 r. wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Braniewie jak co roku uczestniczyli w akcji ,,Sprzątanie Świata” pod hasłem „Nie ma śmieci – są surowce”.

Więcej…

Wycieczka szkolna: Gierłoż – Święta Lipka –Stoczek Warmiński

W czwartek 18 maja 2017 r. odbyła  się  wycieczka szkolna:  Gierłoż – Święta Lipka –Stoczek Warmiński. Gierłoż to pierwsze miejsce, do którego zajechaliśmy.

 

Czytaj więcej...

Wojewódzki konkurs plastyczny pt. "Przyroda Warmii i Mazur"

Na konkurs plastyczny organizowany przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie wysłane zostały 3 prace z naszej placówki.

 

Czytaj więcej...

VIII Wojewódzki Turniej Ekologiczno-Przyrodniczy

W środę 17 maja, dzielna drużyna z naszego ośrodka w składzie Ania Ostapiuk, Izabela Wejnert i Natalia Kasperowicz, reprezentowała nas w wojewódzkim turnieju ekologiczno-przyrodniczym pt. ”Przyroda Warmii i  Mazur”.

Czytaj więcej...

Miejsca upamiętniające wydarzenia historyczne na terenie miasta Braniewa

W miesiącu maju wychowankowie naszego ośrodka odwiedzili miejsca upamiętniające wydarzenia historyczne  znajdujące się na terenie miasta Braniewa:

 

Czytaj więcej...

Szkolenie dla rodziców i opiekunów dzieci i osób dorosłych z autyzmem z terenów wiejskich

Autorzy Programu Pomocy Osobom Autystycznym z Terenów Wiejskich oraz Ich Rodzinom „Zrozumieć Autyzm” zapraszają na  bezpłatne szkolenia przeznaczone jest dla rodziców i opiekunów dzieci i osób dorosłych z autyzmem z terenów wiejskich.

 

Ankiety ze zgłoszeniami do pobrania na stronie www.zrozumiecautyzm.eu

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba odpowiedzialna za szkolenie: Anita Czarniecka Koordynator Województwa  tel. 508-932-133.