Aktualności

Agata Bogdańska w finale Odysseus II

Nasza uczennica Agata Bogdańska razem z sześcioma uczniami z innych szkół w kraju została zakwalifikowana do finałowej rundy Ogólnoeuropejskiego konkursu Odysseus II w kategorii skywalkers seniors na etapie krajowym!

Więcej…

Udział Pawła w konkursie historycznym

W bieżącym roku szkolnym Paweł Woźniak, uczeń klasy III gimnazjum i pasjonat historii Polski, zadeklarował udział w konkursie przedmiotowym z historii organizowanym przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Więcej…

Konkurs plastyczny ,,Pocztówka z wakacji” - wyniki

We wrześniu odbył się konkurs plastyczny, pt. ,,Pocztówka z wakacji”. Wychowankowie  naszego Ośrodka pod kierunkiem opiekunów mieli czas na oddanie pracy do 29 września 2017r.

 

Czytaj więcej...

Akcja „Odblaski”

Bezpieczeństwo pozostaje naszym priorytetem, dlatego 9 października naszych najmłodszych uczniów odwiedzili przedstawiciele KPP w Braniewie w towarzystwie dwóch sympatycznych mrówek.

 

Czytaj więcej...

Powiatowe Obchody Dnia Edukacji Narodowej

W Spichlerzu Mariackim,  na  Powiatowych Obchodach Dnia Edukacji Narodowej gościli nauczyciele i pracownicy oświaty, władze Powiatu Braniewskiego, władze Gminy Braniewo i przedstawiciel  Burmistrza Miasta Braniewa.

 

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 12.10.2017r. w naszym Ośrodku odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej, na którą przybyli uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi.

 

Czytaj więcej...

Życzenia

Z okazji Dnia Edukacji
Narodowej życzymy takich myśli
i marzeń, które dają się urzeczywistnić,
pięknych i szlachetnych pomysłów,
które podszeptuje serce,
cierpliwości i wytrwałości,
aby służba dzieciom
tym starszym i tym młodszym
zrodziła wiele szlachetnych owoców.

 

 

                                                Dyrekcja Ośrodka