Aktualności

Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

 

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Więcej…

Wioska Edukacyjna „Ziołowy Dzbanek”

W dniu 30.11.2017 r. uczniowie klas IV, V, VI i VII szkoły podstawowej wzięli udział w warsztatach na temat „Gliniane cudeńka”, w wiosce edukacyjnej „Ziołowy Dzbanek” w Sąpach koło Młynar.

 

Czytaj więcej...

Szkoła dla Rodziców: „Zanim będzie za późno”

Czym są dopalacze? Jak ustrzec własne dziecko przed zagrożeniami, które niosą ze sobą środki odurzające? Jak poznać, że moje dziecko jest pod działaniem niebezpiecznych substancji? Jak działać w trudnej sytuacji?  Gdzie szukać pomocy?

 

Czytaj więcej...

Świetlicowe andrzejki

W czwartek 30 listopada  w świetlicy odbyły się Andrzejki. Panie przeobraziły się we wróżki i zadbały o magiczny nastrój w świetlicy.

 

Czytaj więcej...

Wieczór Andrzejkowy grup opiekuńczo-wychowawczych 2017

"Zebrała się nasza gromada,
Gdy już wieczór zapada.
Chętna do zabawy w andrzejkową noc,
Bo dziś wróżb i magii moc.
Która pierwsza za mąż wyjdzie?
I do której szczęście przyjdzie?
Która dziś odpowiedź na pytanie znajdzie?
A która swą miłość odnajdzie?
Odpowiedzi na pytania i marzenia znamy,
Ale na wyniki jeszcze poczekamy."

Czytaj więcej...

Spotkanie andrzejkowe

30 listopada wychowawcy klas: Pani H. Frączek, P. M. Kołodziejczak, P. A. Drozdowska, P. D. Badowska i P. K. Wierzbicka- Bieniuk zorganizowali zabawę andrzejkową dla swoich wychowanków.

Czytaj więcej...