Aktualności

Agata Bogdańska w finale Odysseus II

Nasza uczennica Agata Bogdańska razem z sześcioma uczniami z innych szkół w kraju została zakwalifikowana do finałowej rundy Ogólnoeuropejskiego konkursu Odysseus II w kategorii skywalkers seniors na etapie krajowym!

Więcej…

Udział Pawła w konkursie historycznym

W bieżącym roku szkolnym Paweł Woźniak, uczeń klasy III gimnazjum i pasjonat historii Polski, zadeklarował udział w konkursie przedmiotowym z historii organizowanym przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Więcej…

Rządowy program „Aktywna tablica”

Nasza  placówka  wystąpiła  z wnioskiem o udzielenie wsparcia finansowego w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Aktywna tablica”.

Czytaj więcej...

Rocznicowe obchody 9 BBKPanc.

Podczas rocznicowych obchodów 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej  finałem był  Piknik Militarny i uroczysty apel na placu przed Bazyliką Mniejszą.

 

Czytaj więcej...

Druga wycieczka do Muzeum Ziemi Braniewskiej

W dniu 4 października 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej odwiedzili Muzeum Ziemi Braniewskiej, znajdujące się w murach dzisiejszego Zespołu Szkół Zawodowych (dawnym budynku słynnego Liceum Hosianum).

 

Czytaj więcej...

Pomagamy zwierzętom

5 października w ramach projektu edukacyjnego ,,Pomagamy zwierzętom przetrwać zimne miesiące” wybraliśmy się w do ogrodu zoologicznego.

 

Czytaj więcej...

Dzień Chłopca w naszej szkole

Zgodnie ze zwyczajem corocznie 30 września obchodzimy DZIEŃ CHŁOPCA.

 

Czytaj więcej...