Aktualności

Agata Bogdańska w finale Odysseus II

Nasza uczennica Agata Bogdańska razem z sześcioma uczniami z innych szkół w kraju została zakwalifikowana do finałowej rundy Ogólnoeuropejskiego konkursu Odysseus II w kategorii skywalkers seniors na etapie krajowym!

Więcej…

Udział Pawła w konkursie historycznym

W bieżącym roku szkolnym Paweł Woźniak, uczeń klasy III gimnazjum i pasjonat historii Polski, zadeklarował udział w konkursie przedmiotowym z historii organizowanym przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Więcej…

Absolwenci z dyplomem

Gratulujemy Naszym Tegorocznym Absolwentom zdanego  egzaminu zawodowego  z części pisemnej i praktycznej  nie tylko w zawodzie: pracownik pomocniczy obsługi hotelowej  w kwalifikacji: T.01 Wykonywanie prac pomocniczych w obiektach świadczących usługi hotelarskie ale również pierwszemu uczniowi,  który w połowie września  zdał egzamin  w nowym  zawodzie zbrojarz –betoniarz.

 

Czytaj więcej...

Europejski Tydzień Sportu - Mini Olimpiada

W czwartek (28.09. 2017r.) po raz pierwszy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Braniewie odbyła się Mini Olimpiada zorganizowana z okazji obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu .

 

Czytaj więcej...

Spotkali się z policjantem

Dnia 27 września 2017 roku odbyły się zajęcia z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Braniewie . Tematem spotkania była „Odpowiedzialność karna za popełnione czyny osób nieletnich”. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy II i III gimnazjum oraz uczniowie  klasy II Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

 

Czytaj więcej...

Spotkanie z wolontariuszami TOZ ,,Animals” z Braniewa

27 września w ramach projektu edukacyjnego ,,Pomagamy zwierzętom przetrwać zimne miesiące” uczniowie z klas gimnazjalnych ZT spotkali się z wolontariuszami Towarzystwa Ochrony Zwierząt - ,,Animals” z Braniewa.

Czytaj więcej...

Bezpieczna droga do szkoły - spotkanie z policjantem

Dnia 20 września 2017r. uczniowie naszego Ośrodka uczestniczyli w spotkaniu z policjantem KPP w Braniewie. Tematem spotkania była „Bezpieczna droga do szkoły”.

 

Czytaj więcej...