Aktualności

Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

 

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Więcej…

Projekt „Jesień w Ogrodzie zmysłów”

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Braniewie w roku szkolnym 2017/2018 złożył do Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu wniosek   o dofinansowanie działalności z zakresu edukacji ekologicznej.

Czytaj więcej...

Powiatowe obchody 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

W sobotę 11 listopada 2017 r. delegacja naszego Ośrodka  wzięła udział  w powiatowych obchodach  99 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

 

Czytaj więcej...

Apel ,,Polska to moja ojczyzna”

W piątek 10 listopada 2017  r. o godz. 9.00 w sali gimnastycznej Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Braniewie na ul. Moniuszki  odbył się uroczysty apel z okazji 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

 

Czytaj więcej...

Kokarda narodowa na 11 listopada

W ramach zajęć koła historycznego uczniowie z klas szkoły podstawowej wykonali biało czerwone kokardy narodowe dla upamiętnienia 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

Czytaj więcej...

2017 – Rok Józefa Piłsudskiego

Sejm ustanowił rok 2017 rokiem Piłsudskiego - jak zaznaczono w uchwale - "niezłomnego bojownika o wolność i niezawisłość Polaków".

 

Czytaj więcej...