Aktualności

Pomagamy zwierzętom c.d

16 października 2018 r. uczniowie z  klas I- III SP a, I- II SP ZT, III a Gim. ZT i III Gim. ZT w ramach projektu edukacyjnego „Zwierzęta czują- pomoc czworonogom w przetrwaniu zimnych dni” wybrali się do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu, aby przekazać zebraną karmę i akcesoria dla psów i kotów.

 

Więcej…

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie po kierunkiem nauczycieli: Alicji Solińskiej, Moniki Kołdziejczak, Katarzyny Wnorowskiej-Pietrzak, Katarzyny Brewczak, Aleksandry Orysiak  przygotowali przedstawienie  pt. „Czerwony Kapturek”.

Więcej…

Wielkie otwarcie ……. na potrzeby dzieci

Już od 01 września  2017 roku w naszej placówce prowadzona jest rehabilitacja naszych wychowanków.  Staraniem pani dyrektor Doroty Wiśniewskiej w dniu 18 maja 2018 roku odbyło się uroczyste  otwarcie nowej sali rehabilitacyjnej.

Czytaj więcej...

Po raz XXIII w Kwidzynie

Jak co roku w maju zespół teatralny „Supełek” brał udział Forum Teatralnym Placówek Kształcenia Specjalnego w Kwidzynie. Już po raz 23 spotkaliśmy się na przeglądzie twórczości dziecięcej.

Czytaj więcej...

IX Wojewódzki Turniej Ekologiczno - Przyrodniczy "Drzewa- filary życia"

17 maja 2018 r uczniowie naszego ośrodka w składzie Milena Więcierzewska, Katarzyna Lipka, Patryk Oleszczuk brali udział w IX Wojewódzkim Turnieju Ekologiczno- Przyrodniczym w Miłakowie.
Organizatorem tej zabawy jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Miłakowa oraz Nadleśnictwo Dobrocin.

Czytaj więcej...

Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt." Najpiękniejsze polskie drzewa"

W konkursie, organizowanym przez SOSW w Miłakowie, nasz ośrodek reprezentowały prace plastyczne wykonane różnorodnymi technikami przez Izabelę Wejnert, Milenę Więcierzewską, Anię Ostapiuk oraz Natalię Kasperowicz.

Czytaj więcej...

Powiadomienie o miejscu i terminie egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie

 

Kwalifikacja T.1 - Wykonywanie prac pomocniczych

w obiektach świadczących usługi hotelarskie

911205 - Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej

 

sesja czerwiec – lipiec 2018 formuła 2012

 

Czytaj więcej...