Aktualności

Agata Bogdańska w finale Odysseus II

Nasza uczennica Agata Bogdańska razem z sześcioma uczniami z innych szkół w kraju została zakwalifikowana do finałowej rundy Ogólnoeuropejskiego konkursu Odysseus II w kategorii skywalkers seniors na etapie krajowym!

Więcej…

Udział Pawła w konkursie historycznym

W bieżącym roku szkolnym Paweł Woźniak, uczeń klasy III gimnazjum i pasjonat historii Polski, zadeklarował udział w konkursie przedmiotowym z historii organizowanym przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Więcej…

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Zielono mi……”

Dnia 10.04.2014r w Braniewskim Centrum Kultury, odbył się 14 Powiatowy Konkurs Recytatorski, organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Braniewie pod Patronatem Starostwa Powiatowego w Braniewie.

Czytaj więcej...

Turystycznie i kulturalnie w powiecie braniewskim

Każdego roku Powiat Braniewski wspiera finansowo realizację wielu projektów organizacji pozarządowych, w tym także inicjatywy PTTK Oddziału Ziemi Elbląskiej. W 2014 roku na mieszkańców Braniewa i okolic czekają imprezy turystyczne i wodne oraz "Międzynarodowe Warmińskie Spotkania Twórcze". Sprawdź, co będzie się działo!

Czytaj więcej...

Wielkanocne Życzenia

Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych
pełnych wiary, nadziei i miłości,
Wypełnionych nadzieją budzącej się wiosny.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
Zmartwychwstania Pańskiego,
oraz smacznego święconego w gronie najbliższych
szczerze życzy
DOROTA WIŚNIEWSKA DYREKTOR SOSW W BRANIEWIE

Wielkanoc z wieloma tradycjami kulinarnymi

Wielkanoc wiąże się z wieloma tradycjami kulinarnymi. Właśnie tym tradycjom i przygotowaniu wielkanocnych smakołyków poświęcony był konkurs potraw, który odbył się w dniu 08.04.2014 w naszym Ośrodku.

Czytaj więcej...

VI Ośrodkowy Konkurs Karaoke „Zostań Gwiazdą Polskiej Muzyki”.

Konkurs Karaoke już na stałe wpisał się do Ośrodkowych imprez.
W dniu 27 marca 2014 roku, o godzinie 16:00 na świetlicy II gr. opiekuńczo – wychowawczej, odbył się już VI Ośrodkowy Konkurs Karaoke „Zostań Gwiazdą Polskiej Muzyki”.

Czytaj więcej...