Aktualności

Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

 

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Więcej…

Dzień „Śniadanie daje moc”

W dniu 8 listopada 2017r w  Naszej Placówce odbył się Dzień „Śniadanie daje moc”.  W zabawie wzięły udział wszystkie klasy I-V szkoły podstawowej, ich rodzice, opiekunowie oraz wychowawcy.

 

Czytaj więcej...

Szkolne Koło Wolontariatu – podsumowanie Akcji Znicz

W roku szkolnym 2017/2018 na terenie Ośrodka rozpoczęło działalność Szkolne Koło Wolontariatu, podejmując współpracę  z Samorządem Uczniowskim.

 

Czytaj więcej...

Przygotowania do Dnia Śniadanie Daje Moc

Najmłodsi uczniowie Naszej placówki przygotowują się do dnia „Śniadanie Daje Moc”, który odbędzie się 8 listopada 2017r. o godz.  10,00 przy ul. Moniuszki ,dzielnie wykonując  poszczególne misje klasowe.

 

Czytaj więcej...

Jesienne warsztaty cukiernicze

Aura za oknem przypomina nam o tym, że jesień trwa. I choć niestety nie zawsze rozpieszcza nas słońcem polska  jesień – szarugę za oknem możemy ocieplić kulinarnymi smakołykami.

 

Czytaj więcej...

Dzień Dyni

26 października klasy: II Gim ZT, III a Gim. ZT,  III b Gim ZT oraz I PDP świętowały  jesienne święto -  Dzień Dyni.

 

Czytaj więcej...