Aktualności

Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

 

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Więcej…

Wizyta w Żłobku i Przedszkolu Miejskim nr 4 w Braniewie

25 października 2017 r.  udaliśmy się z naszą inscenizacją wiersza Juliana Tuwima ,,Rzepka” do  Żłobka i Przedszkola Miejskiego nr 4 w Braniewie. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie oraz słodkości.

 

 

zobacz  zdjęcia

Monika Kołodziejczak, Alicja Solińska

Szkolny konkurs recytatorski, pt. ,,Zwierzęta w wierszach polskich poetów”

Dnia 24 października 2017 r. odbył się szkolny konkurs recytatorski  pt. ,,Zwierzęta w wierszach polskich poetów”.

 

Czytaj więcej...

Otrzęsiny 2017 w grupach opiekuńczo – wychowawczych

W dniu 23 października 2017r. w grupach opiekuńczo – wychowawczych odbyły się OTRZĘSINY nowo przybyłych wychowanków.

 

Czytaj więcej...

Certyfikat „Szkoła Wierna Dziedzictwu”

Kapituła Konkursu  Certyfikat „Szkoła Wierna Dziedzictwu”, powołana przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty, po dokonaniu oceny formalnej i merytorycznej złożonej dokumentacji rekomendowała 84 placówki/szkoły do otrzymania Certyfikatu „Szkoła Wierna Dziedzictwu”.

Czytaj więcej...

Wizyta w PDPS w Braniewie z inscenizacją wiersza

Dnia 17 października wybraliśmy się do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej  z przygotowaną inscenizacją wiersza  Juliana Tuwima ,,Rzepka”. Mieszkańcom DPS bardzo się podobało. Było dużo uśmiechu i oklasków. Nasi młodzi aktorzy zostali nagrodzeni słodyczami.  

 

Monika Kołodziejczak