Aktualności

Ośrodek z certyfikatem udziału w misji kosmicznej!

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała certyfikat za udział w misji kosmicznej „Lecę w Kosmos”. 17 kwietnia 2019 roku praca naszej uczennicy Agaty Bogdańskiej wraz z 1200 innymi pracami została wyniesiona w przestrzeń kosmiczną Ziemi na pokładzie polskiego satelity KRAKsat.

Więcej…

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.06.2019 R (ŚRODA) O GODZ. 9.30.

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „Wiedza o Anglii"

9 kwietnia 2019 roku o godzinie 11,00 w  Naszym Ośrodku  odbył się Szkolny  Konkurs Języka Angielskiego: „ Wiedza o Anglii”.

 

Czytaj więcej...

,,Zdrowie na talerzu”

W dniach od 01 do 05  kwietnia  w naszej świetlicy szkolnej  odbyło się wiele zajęć, które miały na celu uświadomienie dzieciom na czym polega zdrowe odżywianie i jaki  ma wpływ na rozwój.

 

Czytaj więcej...

„Regina Protmann – patronka Braniewa”

W dniu 4 kwietnia uczniowie z naszego Ośrodka uczestniczyli w edukacyjnych zajęciach warsztatowych pod tytułem „Regina Protmann – patronka Braniewa”, które odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie.

Czytaj więcej...

Film pt. „Kurier”

W dniu 28 marca uczniowie z naszego Ośrodka uczestniczyli w wyjściu edukacyjnym do kina w Braniewie na film „Kurier”.

 

Czytaj więcej...

Klasy dla uczniów z autyzmem

Autyzm  jest zaburzeniem o charakterze neurologicznym, dotyczącym mózgu i mającym najczęściej podłoże genetyczne. Pierwsze objawy tego schorzenia ujawniają się już na etapie okresu dziecięco i trwają tak naprawdę do końca życia.

Czytaj więcej...