Pomagamy zwierzętom c.d

16 października 2018 r. uczniowie z  klas I- III SP a, I- II SP ZT, III a Gim. ZT i III Gim. ZT w ramach projektu edukacyjnego „Zwierzęta czują- pomoc czworonogom w przetrwaniu zimnych dni” wybrali się do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu, aby przekazać zebraną karmę i akcesoria dla psów i kotów.

 

Czytaj więcej...

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie po kierunkiem nauczycieli: Alicji Solińskiej, Moniki Kołdziejczak, Katarzyny Wnorowskiej-Pietrzak, Katarzyny Brewczak, Aleksandry Orysiak  przygotowali przedstawienie  pt. „Czerwony Kapturek”.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej „Ziołowy dzbanek”

W dniu 4 października 2018 roku odbyła się wycieczka do Zagrody Edukacyjnej „Ziołowy dzbanek” w Sąpach. Po dotarciu na miejsce czekały na naszych uczniów same atrakcje... .

 

Czytaj więcej...

Wzorowa Łazienka –głosujemy

Nasza placówka kolejny raz przystąpiła do programu „Wzorowa Łazienka” organizowanym przez firmę Domestos.. W poprzedniej edycji zdobyliśmy nagrodę III stopnia,  teraz walczymy o więcej. Nasi uczniowie wykonali piękne prace pod opieka pani Aleksandry Orysiak tworząc  galerie wymarzonych łazienek, na które możemy  głosować. 

 

Czytaj więcej...

Konkurs „Karta z życzeniami dla Polski…”

W  ramach  realizacji szkolnego projektu edukacyjnego  ,,Miejsca pamięci w świetle literatury i położenia geograficznego”  2 X 2018 r.  klasa VIII SP wzięła udział w konkursie polonistycznym  ,, Karta z  życzeniami dla Polski w 100-lecie Niepodległości”.

 

Czytaj więcej...