Aktualności

Pomagamy zwierzętom c.d

16 października 2018 r. uczniowie z  klas I- III SP a, I- II SP ZT, III a Gim. ZT i III Gim. ZT w ramach projektu edukacyjnego „Zwierzęta czują- pomoc czworonogom w przetrwaniu zimnych dni” wybrali się do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu, aby przekazać zebraną karmę i akcesoria dla psów i kotów.

 

Więcej…

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie po kierunkiem nauczycieli: Alicji Solińskiej, Moniki Kołdziejczak, Katarzyny Wnorowskiej-Pietrzak, Katarzyny Brewczak, Aleksandry Orysiak  przygotowali przedstawienie  pt. „Czerwony Kapturek”.

Więcej…

Wycieczka do Zaporowa

W dniu 18 kwietnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do lasu. Był piękny, słoneczny dzień. Na miejscu odbyliśmy długi spacer przez las. Naszym przewodnikiem po ścieżce ekologicznej był pan Antoni Czyż.

Czytaj więcej...

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „ Wiedza o Szkocji”

19 kwietnia 2018 roku o godzinie 10,00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno -Wychowawczym  w Kętrzynie odbył się:  Wojewódzki  Konkurs Języka Angielskiego „ Wiedza o Szkocji”.

 

Czytaj więcej...

„Akademia Bezpiecznego Puchatka”

13 kwietnia uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej uczestniczyli w kolejnych zajęciach w ramach realizacji ogólnopolskiego programu edukacyjnego o charakterze społecznym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Tematem zajęć była „Bezpieczna droga do szkoły”.

Czytaj więcej...

Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Święto zostało ustanowione 14 listopada 2007 r. poprzez Sejm RP w celu oddania hołdu ofiarom zbrodni katyńskiej. Obchody mają charakter państwowy.

 

Czytaj więcej...

Wieczór poetycki Pani Janiny Przystupy

… Człowiek jest sam w sobie poezją,

i dziwne bywa jego marzenie,

ale największe zagadką jest;

jego życie, byt i istnienie…

Janina Przystupa

Czytaj więcej...