Aktualności

Mikołajkowe prezenty dla zwierząt

     6 grudnia 2018 r. uczniowie z  klas I- II SP ZT, III a Gim. ZT i III Gim. ZT w ramach projektu edukacyjnego „Zwierzęta czują!- pomoc czworonogom w przetrwaniu zimnych dni” wybrali się do ogrodu zoologicznego, aby przekazać zebraną karmę i akcesoria dla psów i kotów.

      Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w zbieraniu karmy.

 

zobacz  zdjęcia

Monika Kołodziejczak

 

Mistrzostwa Ośrodka w warcabach klasycznych - 2018

W listopadzie w Ośrodku odbywał się coroczny turniej o mistrzostwo w warcabach klasycznych.

 

Więcej…

„Andrzejki – wieczór wróżb i niespodzianek”

Jak nakazuje tradycja w wigilię imienin Andrzeja, w naszym Ośrodku odbywa się zabawa Andrzejkowa. Wszystkie dzieci z naszej szkoły, i te całkiem małe i te prawie dorosłe zebrały się na wspólnej zabawie.

 

Czytaj więcej...

„Dzień Piernika 2018” w naszej szkole

Zapachniało już u nas przedświątecznie  i  piernikowo. Jak co roku obchodzimy  „Dzień Piernika”  degustując  przy tym wypieczone własnoręcznie  i przyozdobione różnorodnie  pierniczki .

 

Czytaj więcej...

Podróże małe i duże w świetlicy szkolnej

Jesienna aura nie sprzyja wycieczkom i wyjazdom, dlatego kolejny tydzień w naszej świetlicy szkolnej minął nam pod hasłem ,, Podróży małych i dużych".

 

Czytaj więcej...

Mleko + Owoce = Super Moce - 2018

W listopadzie uczniowie klas  I – VI Szkoły Podstawowej uczestniczyli w rywalizacji podczas wojewódzkiej imprezy sportowo-edukacyjnej pod hasłem „Mleko + Owoce = Super Moce”.

Czytaj więcej...

„Światowy Dzień Toalet” 2018

W dniu 20 listopada w Naszym Ośrodku uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w „Światowym Dniu Toalet”. Pielęgniarka szkolna wraz z nauczycielami prowadzącymi zajęcia wyjaśniała uczniom zasady korzystania z toalety oraz dbania  o higienę osobistą.

Czytaj więcej...