Aktualności

Agata Bogdańska w finale Odysseus II

Nasza uczennica Agata Bogdańska razem z sześcioma uczniami z innych szkół w kraju została zakwalifikowana do finałowej rundy Ogólnoeuropejskiego konkursu Odysseus II w kategorii skywalkers seniors na etapie krajowym!

Więcej…

Udział Pawła w konkursie historycznym

W bieżącym roku szkolnym Paweł Woźniak, uczeń klasy III gimnazjum i pasjonat historii Polski, zadeklarował udział w konkursie przedmiotowym z historii organizowanym przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Więcej…

Apel ,,Polska to moja ojczyzna”

W piątek 10 listopada 2017  r. o godz. 9.00 w sali gimnastycznej Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Braniewie na ul. Moniuszki  odbył się uroczysty apel z okazji 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

 

Czytaj więcej...

Kokarda narodowa na 11 listopada

W ramach zajęć koła historycznego uczniowie z klas szkoły podstawowej wykonali biało czerwone kokardy narodowe dla upamiętnienia 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

Czytaj więcej...

2017 – Rok Józefa Piłsudskiego

Sejm ustanowił rok 2017 rokiem Piłsudskiego - jak zaznaczono w uchwale - "niezłomnego bojownika o wolność i niezawisłość Polaków".

 

Czytaj więcej...

Dzień „Śniadanie daje moc”

W dniu 8 listopada 2017r w  Naszej Placówce odbył się Dzień „Śniadanie daje moc”.  W zabawie wzięły udział wszystkie klasy I-V szkoły podstawowej, ich rodzice, opiekunowie oraz wychowawcy.

 

Czytaj więcej...

Szkolne Koło Wolontariatu – podsumowanie Akcji Znicz

W roku szkolnym 2017/2018 na terenie Ośrodka rozpoczęło działalność Szkolne Koło Wolontariatu, podejmując współpracę  z Samorządem Uczniowskim.

 

Czytaj więcej...