Hipoterapia w naszym ośrodku

Dzień słoneczny, chodź zimowy
Był dziś bardzo konikowy.
Grupa dzieci z naszej szkoły,
Miała fajny dzień wesoły.

Czytaj więcej...

Życzenia świąteczne i noworoczne

W te piękne i jedyne w roku chwile przeżywania tajemnicy narodzin Chrystusa – Zbawcy rodzaju ludzkiego, pragniemy złożyć najlepsze życzenia dla naszych pracowników, uczniów, rodziców oraz przyjaciół Ośrodka.

Czytaj więcej...

Mikołajki 2013

Samorząd Uczniowski pod opieką P. Marioli Wiśniewskiej zorganizował po raz kolejny Mikołajkowy dzień w naszym ośrodku. Odwiedził najgrzeczniejsze osoby.
Wręczone zostały słodycze, wszyscy musieli powiedzieć wierszyk Mikołajowi. Było przy tym sporo radości i zabawy.
Ciekawe kogo odwiedzi Mikołaj w przyszłym roku...?

 

Mariola Wiśniewska

Mikołaj w Szkole Podstawowej

Czwartego grudnia 2013 roku do uczniów z klas IV, V oraz VI Szkoły Podstawowej przyszedł Mikołaj. Został przywołany przez dzieci, które wcześniej odpowiadały na pytania związane z Mikołajem oraz czasem Bożego Narodzenia.
Mikołaj przyniósł dzieciom słodkie upominki, ale zanim je dostały, jak nakazuje tradycja, musiały powiedzieć wierszyk lub zaśpiewać piosenkę. Po tej dość stresującej części, przyszedł czas na zabawę przy ulubionej muzyce i słodkościach od Mikołaja.
Organizatorzy: Sylwia Gniadek i Joanna Szablińska-Miącz.

 

Joanna Szablińska-Miącz

Konkurs szkolny pt: „Czy znasz bajki Andersena?”

Konkurs odbył się 26.11.2013 r. W zabawie wzięły udział trzy czteroosobowe drużyny z klas: I-VI szkoły podstawowej i III gimnazjum ZT . Zadania konkursowe związane były z tematyką czterech baśni Andersena
(„Calineczka”,„Księżniczka na ziarnku grochu”, „Brzydkie kaczątko”, „Dziewczynka z zapałkami”), które uczniowie wcześniej obejrzeli i wysłuchali.

Czytaj więcej...