FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej- ,,Przyszła wiosna”

W pierwszym dniu  astronomicznej wiosny  uczniowie klas I-III szkoły podstawowej zrealizowali kolejne zadanie zaplanowane w projekcie edukacyjnym ,,W bajecznym świecie książek".

W ten słoneczny dzień odwiedziliśmy Miejską Bibliotekę Publiczną -czytelnię dla dzieci.  Spotkanie przebiegało pod hasłem ,,Przyszła wiosna ". Podczas warsztatów, uczniowie rozwiązywali zadania związane z tematyką wiosenną. Spośród różnych wyrazów dobierali nazwy kojarzące się z wiosną, odgadywali zagadki, grupowali zdania prawdziwe i fałszywe. Rozwiązywali zadania matematyczne, układali i liczyli  liście,  przeliczali ilość kwiatów w ogrodzie. Z uwagą wysłuchali krótkiej opowieści o bocianie nauczycielu.

W części praktycznej każde dziecko wyklejało bociana na patyku. Zajęcia przeplatano zabawami muzyczno- ruchowymi.  Dzieci pracowały bardzo aktywnie, zajęcia sprawiły im dużo radości. Zajęcia przygotowała i prowadziła p. Małgorzata Mackiewicz.

Marzenna Boryczka