Aktualności

Ośrodek z certyfikatem udziału w misji kosmicznej!

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała certyfikat za udział w misji kosmicznej „Lecę w Kosmos”. 17 kwietnia 2019 roku praca naszej uczennicy Agaty Bogdańskiej wraz z 1200 innymi pracami została wyniesiona w przestrzeń kosmiczną Ziemi na pokładzie polskiego satelity KRAKsat.

Więcej…

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.06.2019 R (ŚRODA) O GODZ. 9.30.

Rada Pedagogiczna

Dyrektor Ośrodka:

Dorota Wiśniewska

Wicedyrektor Ośrodka:

Jarosław Dobrowolski

Kierownik grup

opiekuńczo-wychowawczych:

Beata Hrycyna

 

Irena  Korwat: nauczyciel matematyki, wychowawca klasy,wychowawca świetlicy

Monika Kowiako: kierownik gospodarczy, nauczyciel przedmiotów zawodowych, wychowawca klasy

Agnieszka Markowska: nauczyciel, wychowawca
Justyna Wróblewska -Trapiszczonek: psycholog
Aleksandra Martyńska – bibliotekarz, nauczyciel języka polskiego
Dorota Badowska: nauczyciel – wychowawca Zespołu Terapeutycznego
Marzenna Boryczka: nauczyciel terapeuta - EEG Biofeedback, wychowawca Zespołu Terapeutycznego
Anna Drozdowska: nauczyciel – wychowawca Zespołu Terapeutycznego
Halina Frączek: nauczyciel – wychowawca Zespołu Terapeutycznego
Aleksandra Opalanko: nauczyciel terapeuta - terapia dzieci z autyzmem, wychowawca Zespołu Terapeutycznego
Marzena Sieniawska: nauczyciel – wychowawca klasy

Renata Szeniawska - nauczyciel - wychowawca klasy

Monika Kołodziejczak: nauczyciel - wychowawca  Zespołu Terapeutycznego
Barbara Wolak: nauczyciel – wychowawca Zespołu Terapeutycznego

Marzena Bazydło: nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, wychowawca klasy
Jarosław Dobrowolski: nauczyciel biologii, chemii, geografii,praktyki zawodowe
Sylwia Gniadek: nauczyciel muzyki, plastyki, zajęć technicznych, wychowawca klasy
Andrzej Imiołczyk: nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel terapeuta - usprawnianie ruchowe, gimnastyka korekcyjna
Stanisław Łukaszewicz: nauczyciel wychowania fizycznego
Aleksandra Orysiak: nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca świetlicy
s. Michaela B. Sułek: nauczyciel religii
Justyna Goulart: nauczyciel języka angielskiego
Krystyna Wierzbicka: Bieniuk – nauczyciel przysposobienia do pracy, wychowawca klasy, wychowawca świetlicy
Mariola Wiśniewska: nauczyciel języka polskiego,wychowawca klasy
Kamila Wojtas: nauczyciel matematyki, informatyki
Ewa Żyłaniec: nauczyciel przysposobienia do pracy
Robert Cybelius: nauczyciel terapeuta  - terapia dzieci z autyzmem,wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej, specjalista ds.BHP

Alicja Solińska: wychowawca klasy, logopeda
Grażyna Kisiel: wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej,nauczyciel terapeuta-hydromasaż
Beata Klein:wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej, nauczyciel terapeuta surdopedagogiki i tyflopedagogiki
Czesław Kozłowski: wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
Małgorzata Krakowska-Turkiewicz: wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej, nauczyciel terapeuta-terapia behawioralna
Helena Olender: wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej
Waldemar Saliński: nauczyciel przedmiotów zawodowych, wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej
Katarzyna Wnorowska-Pietrzak: wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej,nauczyciel terapeuta - hipoterapia

Agnieszka Grelewicz: nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy, terapeuta-masaż

Katarzyna Brewczak: rehabilitant

Maria Burchart: pedagog, wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej

Joanna Strzałkowska: wychowawca świetlicy, nauczyciel terapeuta-kynoterapia