Dnia 30 września 2022 r. uczniowie i uczennice z klas : II, III, V i VI zt.sp. oraz ich rodzice uczestniczyli w integracyjnej imprezie z okazji Dnia Chłopaka. Spotkanie rozpoczęło się od wykonania prac plastycznych. W efekcie wspólnej pracy uczniów i rodziców powstały dwa piękne plakaty informujące o tym sympatycznym święcie. Następnie był słodki poczęstunek i wspólna zabawa. Oczywiście nie zabrakło też prezentów. Dobre humory towarzyszyły wszystkim przez całą imprezę.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach realizacji programu „Współpraca z rodzicami drogą do sukcesu dziecka”. Dziękujemy rodzicom za aktywny udział we wspólnej zabawie i miło spędzony czas.

Dorota Badowska, Anna Drozdowska