Mikołajkowe prezenty dla zwierząt

6 grudnia 2018 r. uczniowie z  klas I- II SP ZT, III a Gim. ZT i III Gim. ZT w ramach projektu edukacyjnego „Zwierzęta czują!- pomoc czworonogom w przetrwaniu zimnych dni” wybrali się do ogrodu zoologicznego, aby przekazać zebraną karmę i akcesoria dla psów i kotów.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w zbieraniu karmy.

Monika Kołodziejczak

Mistrzostwa Ośrodka w warcabach klasycznych - 2018

W listopadzie w Ośrodku odbywał się coroczny turniej o mistrzostwo w warcabach klasycznych.

„Andrzejki – wieczór wróżb i niespodzianek”

Jak nakazuje tradycja w wigilię imienin Andrzeja, w naszym Ośrodku odbywa się zabawa Andrzejkowa. Wszystkie dzieci z naszej szkoły, i te całkiem małe i te prawie dorosłe zebrały się na wspólnej zabawie.

Podczas wróżb dzieci mogły dowiedzieć się, co szykuje im w przyszłości los, np. jakie jest imię ich przyszłego oblubieńca. Po poznaniu wszystkich tajemnic przyszedł czas na wspólne taneczne zabawy. Gwiazdą wieczoru został Wojtek, który zachwycił wszystkich autorskim wykonaniem breck dance. Wszyscy jak co roku bawili się doskonale.

Wspaniały wieczór przygotowały i przeprowadziły Panie Małgorzata Krakowska-Turkiewicz, Grażyna Kisiel, Sylwia Gniadek.

Grażyna Kisiel