Mikołajkowe prezenty dla zwierząt

6 grudnia 2018 r. uczniowie z  klas I- II SP ZT, III a Gim. ZT i III Gim. ZT w ramach projektu edukacyjnego „Zwierzęta czują!- pomoc czworonogom w przetrwaniu zimnych dni” wybrali się do ogrodu zoologicznego, aby przekazać zebraną karmę i akcesoria dla psów i kotów.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w zbieraniu karmy.

Monika Kołodziejczak

Mistrzostwa Ośrodka w warcabach klasycznych - 2018

W listopadzie w Ośrodku odbywał się coroczny turniej o mistrzostwo w warcabach klasycznych.

Spotkanie andrzejkowe 2018

30 listopada uczniowie z klas: III a Gim. ZT i III Gim. ZT pod kierunkiem swoich wychowawców wzięli udział w różnorodnych wróżbach z okazji andrzejek.

Symbole wiedzy magicznej, świece, lampiony i inne elementy dekoracji dodawały tajemniczości całemu spotkaniu. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku i zabawy przy dźwiękach ulubionych przebojów.

Monika Kołodziejczak