Tydzień z magią Harryego Pottera

W ostatnim tygodniu listopada nasza świetlica szkolna przeniosła się w inny wymiar- wymiar  magii i czarów.

W ramach Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół ,, Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi’’  wychowawczynie świetlicy zorganizowały ,,Tydzień z Harrym Potterem”.

W  czasie trwania zajęć dzieci wykonały piękne czapki książkowego i filmowego bohatera oraz magiczne różdżki, które cechowała wielka staranność wykonania i pomysłowość.  Swoją obecnością zaszczycił nas  sam Harry Potter, który dodał  zajęciom jaszcze bardziej baśniowej  i magicznej  atmosfery.

Nasza zabawa była także przedwstępem do zbliżających się andrzejek, nie zabrakło w niej wiec tradycyjnych wróżb i tanecznej zabawy.

Wspólnie spędzony czas  upłynął nam w niezwykłej atmosferze, pełnej wrażeń i fantazji .

K. Wierzbicka-Bieniuk, I. Korwat