Mikołajkowe prezenty dla zwierząt

6 grudnia 2018 r. uczniowie z  klas I- II SP ZT, III a Gim. ZT i III Gim. ZT w ramach projektu edukacyjnego „Zwierzęta czują!- pomoc czworonogom w przetrwaniu zimnych dni” wybrali się do ogrodu zoologicznego, aby przekazać zebraną karmę i akcesoria dla psów i kotów.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w zbieraniu karmy.

Monika Kołodziejczak

Mistrzostwa Ośrodka w warcabach klasycznych - 2018

W listopadzie w Ośrodku odbywał się coroczny turniej o mistrzostwo w warcabach klasycznych.

Tydzień z magią Harryego Pottera

W ostatnim tygodniu listopada nasza świetlica szkolna przeniosła się w inny wymiar- wymiar  magii i czarów.

W ramach Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół ,, Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi’’  wychowawczynie świetlicy zorganizowały ,,Tydzień z Harrym Potterem”.

W  czasie trwania zajęć dzieci wykonały piękne czapki książkowego i filmowego bohatera oraz magiczne różdżki, które cechowała wielka staranność wykonania i pomysłowość.  Swoją obecnością zaszczycił nas  sam Harry Potter, który dodał  zajęciom jaszcze bardziej baśniowej  i magicznej  atmosfery.

Nasza zabawa była także przedwstępem do zbliżających się andrzejek, nie zabrakło w niej wiec tradycyjnych wróżb i tanecznej zabawy.

Wspólnie spędzony czas  upłynął nam w niezwykłej atmosferze, pełnej wrażeń i fantazji .

K. Wierzbicka-Bieniuk, I. Korwat