Dnia 7 października uczniowie z klas : II, III, V i VI zt.sp. wraz z rodzicami uczestniczyli w „ Święcie pieczonego ziemniaka”. Wspólna zabawa na świeżym powietrzu sprawiła wszystkim uczestnikom wiele radości. Było pokonywanie toru przeszkód, próby puszczania baniek mydlanych i rzuty do celu nagradzane słodkościami.

Po doskonałej zabawie przyszedł czas na degustację pieczonych ziemniaczków. Nie zabrakło też lubianych przez wszystkich kiełbasek z ogniska.
Spotkanie zostało zorganizowane w ramach realizacji programu „Współpraca z rodzicami drogą do sukcesu dziecka”. Było doskonałą okazją do aktywnego spędzania czasu dzieci, rodziców i nauczycieli w atmosferze przepełnionej humorem i dobrą zabawą. Dziękujemy rodzicom za udział we wspólnej zabawie, pomoc w organizacji ogniska i miło spędzony czas.

Dorota Badowska, Anna Drozdowska