Dzień Pluszowego Misia 2018

W ostatnim tygodniu listopada w szkole odbył się Dzień Pluszowego Misia. W zabawie uczestniczyli uczniowie klas I-II-III szkoły podstawowej wraz z rodzicami.

Uczniowie przynieśli tego dnia  ulubione pluszowe misie, które towarzyszyły im w zabawie. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji na temat historii tego dnia ,następnie  uczniowie  z pomocą rodziców wykonali misiowe  opaski na głowę. Wszyscy z uwagą słuchali ulubionych wierszy  J. Brzechwy i J. Tuwima czytanych przez nauczycieli oraz rodziców, oglądali zamieszczone na wystawce książki poświęcone misiom.  Konkursy przeplatano  pląsami i  piosenkami, rodzice podziwiali  prace plastyczne wykonane przez ich pociechy.

Zabawa zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

Imprezę przygotowały i prowadziły Marzenna Boryczka oraz Aleksandra Martyńska.

Dzień Pluszowego Misia zainaugurował projekt  realizowany z uczniami klas I-II-III szkoły podstawowej.

Projekt edukacyjny nosi tytuł ,, W bajecznym świecie książek" i ma na celu rozbudzenie zainteresowań czytelniczych u dzieci.

Marzenna Boryczka