FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Mistrzostwa Ośrodka w warcabach klasycznych - 2018

W listopadzie w Ośrodku odbywał się coroczny turniej o mistrzostwo w warcabach klasycznych.

Celem imprezy było m.in.:

- popularyzacja gry w warcaby;

- podwyższenie poziomu sportowego zawodników;

- pokazanie alternatywnych sposobów spędzania czasu wolnego;

- integracja uczniów w różnym wieku;

- wyłonienie reprezentacji Ośrodka na zawody międzyszkolne;

Głównymi organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego.

W pierwszym etapie mistrzostw udział wzięli wszyscy chętni uczniowie od klas IV  wzwyż.

Faza kwalifikacyjna wyłoniła ośmiu najlepszych zawodników, którzy awansowali do finałowej rozgrywki.  Po grach każdy z każdym, okazało się, że na pierwszym miejscu z identyczną ilością zdobytych punktów i przy remisie w bezpośrednim pojedynku, są dwie osoby. By wyłonić zwycięzcę, sędzia musiał zarządzić dogrywkę pomiędzy Arkadiuszem Chalińskim a Mateuszem Cylupą.

Finał stał na bardzo wysokim poziomie, a szala zwycięstwa przechylała się co chwila na inną stronę. Laureata wyłoniła dopiero trzecia partia z zarządzonej dogrywki. Ostatecznie podium zwycięzców przedstawia się następująco:

1 miejsce : Mateusz Cylupa

2 miejsce : Arkadiusz Chaliński

3 miejsce : Piotr Kajtaniak

Tuż za podium znalazła się Natalia Kasperowicz.

Wszyscy uczestnicy finałów otrzymali słodkie upominki.

Dnia 07.12.2018 na apelu zorganizowanym przez Panią Dyrektor  za miejsca I- III uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Pierwsza trójka reprezentować będzie nasz Ośrodek w zawodach międzyszkolnych.

Katarzyna Brewczak