W naszej świetlicy nie ma czasu na nudę. Świetlica szkolna to doskonałe miejsce na zabawę, rozwijanie zainteresowań oraz realizację ciekawych projektów.
W tym roku szkolnym przystąpiliśmy do kolejnego Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego w ramach Akadamii świetlicowej – pt. ,,Świetliczaki na tropie kolorów Świata'' Za projekt w naszej świetlicy odpowiedzialne są Panie K.Wierzbicka-Bieniuk i Justyna Celmer.

Projekt składa się z 6 modułów , podczas realizacji których uczniowie będą mogli ,,zwiedzać'' poszczególne kontynenty.
W minionym tygodniu zrealizowaliśmy pierwsze zadanie z niebieskiego modułu - ,, Europejskie powitania''. Podczas realizacji zadania uczniowie poznali sposoby witania się w językach europejskich , wykonali mini słowniczek powitań , zapoznali się z ciekawostkami i symbolami narodowymi wybranych krajów. Poniżej galeria z naszych działań.

K.Wierzbicka-Bieniuk, J. Celmer