Dnia 13.10.2022 r. w naszym Ośrodku odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości brała udział cała społeczność szkolna.
Spotkanie rozpoczęło się od przemówienia Pani Dyrektor, która podziękowała nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Następnie przekazała głos uczniom.

Przedstawienie zostało przygotowane przez uczniów wszystkich etapów edukacyjnych pod kierunkiem pani Alicji Solińskiej, Katarzyny Wnorowskiej-Pietrzak, Moniki Kołodziejczak, Doroty Żachowskiej. Młodzi artyści wesołą interpretacją wiersza Juliana Tuwima „Lokomotywa” uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.
Od Samorządu Uczniowskiego popłynęło wiele ciepłych i miłych słów w kierunku nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Uczniowie drobnym upominkiem okazali i podkreślili swoją wdzięczność za poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
O pracownikach naszej Szkoły pamiętali także rodzice. Pani Beata Tuptońska – przedstawiciel Rady Rodziców – złożyła wszystkim najserdeczniejsze podziękowania za codzienną pracę i oddanie oraz życzyła dalszych sukcesów.

Alicja Solińska