Ośrodek z certyfikatem udziału w misji kosmicznej!

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała certyfikat za udział w misji kosmicznej „Lecę w Kosmos”. 17 kwietnia 2019 roku praca naszej uczennicy Agaty Bogdańskiej wraz z 1200 innymi pracami została wyniesiona w przestrzeń kosmiczną Ziemi na pokładzie polskiego satelity KRAKsat.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.06.2019 R (ŚRODA) O GODZ. 9.30.

Warsztaty - „Co w słowach piszczy”

Dnia 10 grudnia uczniowie klas I-II-III szkoły podstawowej uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez panią Beatę Rybak psychologa i autorkę wierszy dla dzieci. Zajęcia odbyły się  w czytelni dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie.

Uczniowie mięli niecodzienną okazję poszukiwać i odkrywać ,,co w słowach piszczy''. Uważnie słuchali wierszy przedstawiając ich treść za pomocą obrazów, odnajdując brakujące słowa. Pracując  w grupach, w zabawie kalambury odgadywali, nazywali czynności, emocje, przedmioty, miejsca  i kolory zawarte w słuchanych tekstach. Następnie  na krążkach pamięci wykonali ilustracje do przedstawianych  wierszy. Warsztaty były kolejnym zadaniem realizowanym w ramach projektu edukacyjnego ,, W bajecznym świecie książek".

Marzenna Boryczka