Ośrodek z certyfikatem udziału w misji kosmicznej!

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała certyfikat za udział w misji kosmicznej „Lecę w Kosmos”. 17 kwietnia 2019 roku praca naszej uczennicy Agaty Bogdańskiej wraz z 1200 innymi pracami została wyniesiona w przestrzeń kosmiczną Ziemi na pokładzie polskiego satelity KRAKsat.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.06.2019 R (ŚRODA) O GODZ. 9.30.

Akademia Bezpiecznego Puchatka 2018

W tym roku szkolnym nasz Ośrodek kolejny raz przystąpił do ogólnopolskiego programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka. Koordynatorem akcji na terenie placówki jest Alicja Solińska i Monika Kołodziejczak

W grudniu uczniowie klas:

- I-III SP

- I-III Sp „A”

- I-II SP ZT

uczestniczyli w zajęciach pod hasłem „Bezpiecznie na drodze”.

Dzieci poprzez zabawę, pogadankę przypomniały i utrwaliły wiedzę oraz umiejętności bezpiecznego poruszania się po drogach. Szczególnie zwrócono uwagę na zasady ruchu pieszych (przechodzenie przez jezdnię na zielonym świetle i tylko w miejscach do tego przeznaczonych, noszenie odblasków, itd.).

Alicja Solińska