Życzenia świąteczne

Wigilijna Święta Noc,

Od opłatka bije blask, ale gdzieś tam ulicami,

Krążą ci, co są dziś sami,

Pusty talerz dostawiamy, może zbłądzą pod nasz dach?

Wigilijna Święta Noc,

Niesie łaskę w każdy dom,

Serca swoje otwieramy

Dla tych, którzy są dziś z nami

I z czułością wspominamy tych,

Co już odeszli stąd.

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

Będą czasem spokoju i szczęścia, radości przeżywanej w gronie najbliższych

Oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.

Niech Nowy Rok 2019 przyniesie wszelką pomyślność i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń

życzy

Dyrektor  Ośrodka   Dorota Wiśniewska

Przedświąteczny apel - „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa

W dniu 21 grudnia  w naszej placówce odbył się apel przedświąteczny, na którym uczniowie Branżowej Szkoły przedstawili „Opowieść wigilijną” Charlesa Dickensa.Po występie obdarowali wszystkich pierniczkami ze świątecznymi życzeniami.

Świąteczne przygotowania w grupach opiekuńczo – wychowawczych

Ostatni tydzień przed Świętami Bożonarodzeniowymi w grupach opiekuńczo – wychowawczych upłynął w bardzo pracowitej atmosferze.

Wychowankowie otrzymali list od Świętego Mikołaja, który zapowiedział kontrolę czystości w pokojach.

I zaczęły się świąteczne porządki... odkurzanie, trzepanie, zmywanie oraz dekorowanie i ubieranie choinek. Nikt nie chciał dostać rózgi, więc wszyscy ochoczo zabrali się za pracę.

Dużą radość sprawiło dzieciom przygotowywanie świątecznych stroików, które zostaną podarowane zaproszonym gościom podczas uroczystej kolacji wigilijnej. Wychowanki wykazały się wyczuciem i artystycznym smakiem w przygotowaniu pięknych prezentów.

Wychowawcy grup IV i V.