Ośrodek z certyfikatem udziału w misji kosmicznej!

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała certyfikat za udział w misji kosmicznej „Lecę w Kosmos”. 17 kwietnia 2019 roku praca naszej uczennicy Agaty Bogdańskiej wraz z 1200 innymi pracami została wyniesiona w przestrzeń kosmiczną Ziemi na pokładzie polskiego satelity KRAKsat.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.06.2019 R (ŚRODA) O GODZ. 9.30.

Świąteczne przygotowania w grupach opiekuńczo – wychowawczych

Ostatni tydzień przed Świętami Bożonarodzeniowymi w grupach opiekuńczo – wychowawczych upłynął w bardzo pracowitej atmosferze.

Wychowankowie otrzymali list od Świętego Mikołaja, który zapowiedział kontrolę czystości w pokojach.

I zaczęły się świąteczne porządki... odkurzanie, trzepanie, zmywanie oraz dekorowanie i ubieranie choinek. Nikt nie chciał dostać rózgi, więc wszyscy ochoczo zabrali się za pracę.

Dużą radość sprawiło dzieciom przygotowywanie świątecznych stroików, które zostaną podarowane zaproszonym gościom podczas uroczystej kolacji wigilijnej. Wychowanki wykazały się wyczuciem i artystycznym smakiem w przygotowaniu pięknych prezentów.

Wychowawcy grup IV i V.