Ośrodek z certyfikatem udziału w misji kosmicznej!

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała certyfikat za udział w misji kosmicznej „Lecę w Kosmos”. 17 kwietnia 2019 roku praca naszej uczennicy Agaty Bogdańskiej wraz z 1200 innymi pracami została wyniesiona w przestrzeń kosmiczną Ziemi na pokładzie polskiego satelity KRAKsat.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.06.2019 R (ŚRODA) O GODZ. 9.30.

Przedświąteczny apel - „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa

W dniu 21 grudnia  w naszej placówce odbył się apel przedświąteczny, na którym uczniowie Branżowej Szkoły przedstawili „Opowieść wigilijną” Charlesa Dickensa.Po występie obdarowali wszystkich pierniczkami ze świątecznymi życzeniami.

Piękne przedstawienie, przeplatane kolędami, dzieci przygotowały pod kierunkiem Pani Aleksandry Orysiak, Sylwii Gniadek, Aleksandry Martyńskiej, Moniki Kowiako, Doroty Badowskiej i Anny Drozdowskiej.

Pani Dyrektor Dorota Wiśniewska złożyła  wszystkim zgromadzonym: rodzicom, nauczycielom oraz uczniom  serdeczne życzenia świąteczne oraz podziękowała uczniom-  obdarowując ich nagrodami - za zdobycie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Hotelarskim.

Monika Kowiako