Życzenia świąteczne

Wigilijna Święta Noc,

Od opłatka bije blask, ale gdzieś tam ulicami,

Krążą ci, co są dziś sami,

Pusty talerz dostawiamy, może zbłądzą pod nasz dach?

Wigilijna Święta Noc,

Niesie łaskę w każdy dom,

Serca swoje otwieramy

Dla tych, którzy są dziś z nami

I z czułością wspominamy tych,

Co już odeszli stąd.

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

Będą czasem spokoju i szczęścia, radości przeżywanej w gronie najbliższych

Oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.

Niech Nowy Rok 2019 przyniesie wszelką pomyślność i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń

życzy

Dyrektor  Ośrodka   Dorota Wiśniewska

Przedświąteczny apel - „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa

W dniu 21 grudnia  w naszej placówce odbył się apel przedświąteczny, na którym uczniowie Branżowej Szkoły przedstawili „Opowieść wigilijną” Charlesa Dickensa.Po występie obdarowali wszystkich pierniczkami ze świątecznymi życzeniami.

Przedświąteczny apel - „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa

Piękne przedstawienie, przeplatane kolędami, dzieci przygotowały pod kierunkiem Pani Aleksandry Orysiak, Sylwii Gniadek, Aleksandry Martyńskiej, Moniki Kowiako, Doroty Badowskiej i Anny Drozdowskiej.

Pani Dyrektor Dorota Wiśniewska złożyła  wszystkim zgromadzonym: rodzicom, nauczycielom oraz uczniom  serdeczne życzenia świąteczne oraz podziękowała uczniom-  obdarowując ich nagrodami - za zdobycie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Hotelarskim.

Monika Kowiako