W dniu 25 listopada uczniowie klasy II, III, V i VI zt. sp. uczestniczyli w integracyjnym spotkaniu andrzejkowym z rodzicami. Były wróżby, słodki poczęstunek i wspólna zabawa. W związku z przypadającym tego dnia Świętem Misia, dzieciom w zabawie towarzyszył Miś Stefan, który sprawił naszym uczniom wiele radości.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach realizacji programu „ Współpraca z rodzicami drogą do sukcesu dziecka”. Przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.

Dorota Badowska, Anna Drozdowska