W naszej świetlicy dzieciaki wyruszyły w świat magii i czarów. Ten wyjątkowy dzień wypełniony został licznymi konkursami, zawodami oraz tradycyjnymi wróżbami andrzejkowymi. Na początku spotkania dzieci zapoznały się z tradycjami andrzejkowymi. Po krótkiej dyskusji uczestnicy zajęć przystąpili do zabaw.

Pierwszą z nich było lanie wosku. Z pomocą pań, każdy uczeń mógł wylać jego niewielką ilość, która tworzyła przeróżne wzory. Następnie dzieci wspólnie odgadywały, co kryje się w danym kształcie. Dzieciaki mogły powróżyć sobie też z serduszek, aby dowiedzieć się jak będzie miał/a na imię ich ukochana osoba, a także jaki będą wykonywać zawód w przyszłości. Nie zabrakło też wędrowania butów przez całą salę. Po wróżbach przyszedł czas na słodki poczęstunek.

Krystyna Wierzbicka-Bieniuk, Justyna Celmer

wrozby 1wrozby 2wrozby 3wrozby 4wrozby 5wrozby 6wrozby 7wrozby 8wrozby 9wrozby 10wrozby 11wrozby 12wrozby 13wrozby 14wrozby 15wrozby 16wrozby 17wrozby 18wrozby 19