Zgodnie z tradycją, grupa op-wych dziewcząt wraz ze swoimi wychowawcami zorganizowała Zabawę Andrzejkową dla całej społeczności internackiej. W ten magiczny wieczór, podczas rozmaitych wróżb, dzieci mogły się dowiedzieć co szykuje im los w najbliższej przyszłości.

Wiele dzieciaków wyciągnęło los z napisem – Czeka Cię fajna podróż – ciekawe, bo następnego dnia kl. od IV do VIII jadą na wycieczkę do Gdyni.
Dużo emocji wzbudziły wróżby dotyczące imion przyszłych sympatii oraz wykonywanych zawodów. Jak się okazuje, pierwsza za mąż wyjdzie Eliza, ponieważ to jej but jako pierwszy opuścił salę.

Małgorzata Krakowska-Turkiewicz