33 lata minęły, a tak wiele jeszcze przed nami …

W  dniu 1 marca  odbyła się uroczystość z okazji Święta Szkoły,  właśnie minęły 33 lata od momentu, gdy pierwsi uczniowie przekroczyli mury placówki.

W związku z tym wspaniałym jubileuszem uczniowie pod kierunkiem wychowawców poszczególnych klas przygotowali Jubileuszową Akademię.

Uroczystość miała charakter  przeglądu talentów, w którym możliwe było przedstawienie wszelkich form wyrazu artystycznego – od piosenki poprzez recytację, teatr i taniec, aż po dorobek plastyczny i kulinarnym. Na scenie zaroiło się od barwnych strojów i   muzyki. Zabawa była świetna, a widownia gromkimi oklaskami nagradzała wszystkich występujących.

Pod koniec uroczystości głos zabrała pani dyrektor  Dorota Wiśniewska , która z okazji Święta Szkoły złożyła serdeczne życzenia skierowane do całej społeczności szkolnej. Pani dyrektor, wyraziła też swoje zadowolenie z faktu, że cała nasza szkoła włączyła się z takim zaangażowaniem w przygotowanie jubileuszu. Na koniec nie zabrakło też słodkiego akcentu, urodzinowego tortu, którym zostali poczęstowani wszyscy uczestnicy uroczystości.

Nad całością imprezy czuwały panie Halina Frączek, Justyna Wróblewska Trapiszczonek i Alicja Solińska.

Halina Frączek