Aktualności

28 Rajd Pieszy „Marsz po zdrowie -powitanie wiosny”

W dniu 21.03.2019r.  odbył się XXVIII Rajd Pieszy pod nazwą  „Marsz po Zdrowie” -Powitanie Wiosny.

 

Więcej…

Spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej- ,,Przyszła wiosna”

W pierwszym dniu  astronomicznej wiosny  uczniowie klas I-III szkoły podstawowej zrealizowali kolejne zadanie zaplanowane w projekcie edukacyjnym ,,W bajecznym świecie książek".

Więcej…

33 lata minęły, a tak wiele jeszcze przed nami …

W  dniu 1 marca  odbyła się uroczystość z okazji Święta Szkoły,  właśnie minęły 33 lata od momentu, gdy pierwsi uczniowie przekroczyli mury placówki.

 

W związku z tym wspaniałym jubileuszem uczniowie pod kierunkiem wychowawców poszczególnych klas przygotowali Jubileuszową Akademię.

 

 Uroczystość miała charakter  przeglądu talentów, w którym możliwe było przedstawienie wszelkich form wyrazu artystycznego – od piosenki poprzez recytację, teatr i taniec, aż po dorobek plastyczny i kulinarnym. Na scenie zaroiło się od barwnych strojów i   muzyki. Zabawa była świetna, a widownia gromkimi oklaskami nagradzała wszystkich występujących.

 

Pod koniec uroczystości głos zabrała pani dyrektor  Dorota Wiśniewska , która z okazji Święta Szkoły złożyła serdeczne życzenia skierowane do całej społeczności szkolnej. Pani dyrektor, wyraziła też swoje zadowolenie z faktu, że cała nasza szkoła włączyła się z takim zaangażowaniem w przygotowanie jubileuszu. Na koniec nie zabrakło też słodkiego akcentu, urodzinowego tortu, którym zostali poczęstowani wszyscy uczestnicy uroczystości.

Nad całością imprezy czuwały panie Halina Frączek, Justyna Wróblewska Trapiszczonek i Alicja Solińska.

 

zobacz  zdjęcia

Halina Frączek