Aktualności

28 Rajd Pieszy „Marsz po zdrowie -powitanie wiosny”

W dniu 21.03.2019r.  odbył się XXVIII Rajd Pieszy pod nazwą  „Marsz po Zdrowie” -Powitanie Wiosny.

 

Więcej…

Spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej- ,,Przyszła wiosna”

W pierwszym dniu  astronomicznej wiosny  uczniowie klas I-III szkoły podstawowej zrealizowali kolejne zadanie zaplanowane w projekcie edukacyjnym ,,W bajecznym świecie książek".

Więcej…

Mistrzostwa Ośrodka w Tenisie Stołowym - 2019

W dniach od 26 do 27 lutego w naszym Ośrodku odbywał się turniej o Mistrzostwo Szkoły w Tenisie Stołowym.

 

Zawody rozpoczęły się powitaniem wszystkich na sali, wyjaśnieniem zasad i celów jakim są poświecone.

O wygranej decydowały mecze do dwóch wygranych setów. O wyrównanym poziomie, emocjach i zaciętości świadczy fakt, iż większość spotkań kończyła się wynikami 2 do 1. Wiele setów rozgrywano z  przewagą powyżej 11 punktów, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.
W tegorocznej edycji cyklicznych rozgrywek pierwsze miejsce zajął debiutujący w nich Jakub Konefał. Drugie miejsce wywalczył Daniel Szustak, a trzecie miejsce na podium przypadło Wojciechowi Kulejowi, a tuż za nim na miejscu czwartym uplasował się Paweł Chmielik.
 

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wygranym serdecznie gratulujemy!!!

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.

 

zobacz  zdjęcia

Katarzyna Brewczak