FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Dnia 2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu pod hasłem „ Zaświeć się na niebiesko”.

Nasz Ośrodek aktywnie włącza się w te obchody, dlatego też  dni  2 - 5  kwietnia 2019r. poświęcone będą szerzeniu wiedzy o autyzmie.

Przygotowaliśmy dla Państwa szereg ciekawych spotkań dot. wiedzy z zakresu autyzmu                 i spektrum autyzmu.

2 kwietnia 2019r.

• 11.00 -14.00 – konsultacje ze specjalistą z dziedziny autyzmu i terapii dzieci z autyzmem oraz spektrum autyzmu,
  • Zajęcia otwarte dla rodziców, opiekunów i studentów pedagogiki w klasie I-III SP dzieci z autyzmem „Co piszczy w starej szafie?”

3 kwietnia 2019r.

• 8.00- 12.30 odbędą się warsztaty tematyczne dla dzieci „Zaburzone zmysły”,
  • Na głównym holu w szkole będzie punkt z literatura i pomocami dydaktycznymi                  z dziedziny autyzmu i spektrum autyzmu.

4 kwietnia 2019r.

• 10.30 -11.00- prezentacja gabinetów specjalistycznych znajdujących się w Ośrodku w których dzieci uczestniczą w terapiach,

5 kwietnia 2019r.

• 9.00- 11.00 – warsztaty artystyczne „Ozdoby wielkanocne”.

Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów