FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Informacje Dyrekcji Ośrodka 2/2019

1. W związku z przebudową drogi i remontem nawierzchni przy ul. Kościuszki w Braniewie prosimy nauczycieli, rodziców i uczniów o zachowanie szczególnej uwagi podczas przemieszczania się w drodze do placówki i do domu.

2. Z uwagi na objazdy i ograniczenia w ruchu drogowym w miesiącu kwietniu w Braniewie i okolicach prosimy rodziców i uczniów klas III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej  o zaplanowanie wcześniejszej godziny wyjazdu i terminowe przybycie do Ośrodka na egzaminy.

Szczegółowe informacje na temat godzin rozpoczęcia i czasu trwania znajdują się w zakładce „Egzaminy”.

3. Dni 01.05, 02.05 i 03.05 są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

Dyrekcja Ośrodka