FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Film pt. „Kurier”

W dniu 28 marca uczniowie z naszego Ośrodka uczestniczyli w wyjściu edukacyjnym do kina w Braniewie na film „Kurier”.

„Kurier” Władysława Pasikowskiego to sensacyjno-szpiegowska historia inspirowana sekretną misją słynnego „Kuriera z Warszawy” - Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Celem obejrzenia filmu było przypomnienie i utrwalenie wiadomości z  historii, z okresu II wojny światowej. Film nam się bardzo podobał, zachęcamy do jego obejrzenia.

Marzena  Bazydło