FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

„Regina Protmann – patronka Braniewa”

W dniu 4 kwietnia uczniowie z naszego Ośrodka uczestniczyli w edukacyjnych zajęciach warsztatowych pod tytułem „Regina Protmann – patronka Braniewa”, które odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie.

Zostały one zorganizowane z okazji 20. rocznicy beatyfikacji Reginy Protmann, a także w ramach obchodów 735. rocznicy nadania dla miasta Braniewa praw miejskich. Celem zajęć było przybliżenie życia i działalności pierwszej błogosławionej Ziemi Warmińskiej. Na zakończenie wychowankowie mieli możliwość obejrzenia wystawy poświęconej najznamienitszej z braniewianek.

Marzena  Bazydło, Kamila Wojtas