22 grudnia odbyło się spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w którym uczestniczyli uczniowie z klas I-III SP z rodzicami. Na początku wszyscy obejrzeli Jasełka przygotowane przez starszych uczniów. Następnie odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe, na których rodzice z dziećmi przyozdabiali domki, choinki wykonane z patyczków po lodach. Z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele kreatywności.

Po tych zajęciach wszyscy zasiedli do stołu ze słodkościami przygotowanymi przez rodziców. W trakcie spotkania zawitał Mikołaj, który obdarował dzieci prezentami. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie i wspólnie spędzony czas. Wesołych Świąt!

Monika Kołodziejczak