Aktualności

Wielkanocne życzenia 2019

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. 

Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa  

i drugiego człowieka.  

Życzę, aby Święta Wielkanocne  

przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość.  

By stały się źródłem wzmacniania ducha.  

Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, 

napełni Was pokojem i wiarą,  

niech da siłę w pokonywaniu trudności  

i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość...

 

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzicom, a także wszystkim przyjaciołom ośrodka  najserdeczniejsze życzenia.

 

Dyrektor  Dorota Wiśniewska

Sukcesy naszych tenisistów stołowych Lidzbark 2019

Na X Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego w Lidzbarku Warmińskim nasz Ośrodek reprezentowali: Daniel Lisowski, Tomasz Właszyn, Piotr Kajtaniak, Grzegorz Kondratowicz oraz Kamil Kwiatkowski.

 

 

Więcej…

,,Zdrowie na talerzu”

W dniach od 01 do 05  kwietnia  w naszej świetlicy szkolnej  odbyło się wiele zajęć, które miały na celu uświadomienie dzieciom na czym polega zdrowe odżywianie i jaki  ma wpływ na rozwój.

 

 

W ramach tych zajęć dzieci zapoznały się z piramidą zdrowia, wspólnie klasyfikowały produkty na zdrowe i te szkodliwe dla zdrowia oraz układały jadłospis na cały dzień. Odbyły się także zajęcia kulinarne, podczas których dzieci samodzielnie przygotowały smaczne, zdrowe  i kolorowe kanapki.

 

Podsumowaniem tych zajęć była wspólna debata na temat „Zdrowie na talerzu”. Podczas debaty dzieci dyskutowały na temat roli warzyw i owoców w prawidłowym odżywianiu się oraz o przyczynach i skutkach niewłaściwego odżywiania się.

 

zobacz  zdjęcia

Krystyna  Wierzbicka -Bieniuk