FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „Wiedza o Anglii"

9 kwietnia 2019 roku o godzinie 11,00 w  Naszym Ośrodku  odbył się Szkolny  Konkurs Języka Angielskiego: „ Wiedza o Anglii”.

W konkursie wzięli udział uczniowie klasy ósmej,  gimnazjalnej oraz klas branżowej szkoły .

Zawodnicy musieli rozwiązać quiz  wiedzy o Anglii oraz  uporać się z  testem gramatyczno-leksykalnym.

Poziom uczestników był bardzo wyrównany czego im serdecznie gratulujemy, szczególne podziękowania kierujemy do  Pani Moniki Kowiako  oraz Pani Justyny Goulart za  przygotowanie Naszych uczniów do konkursu.

W wyniku oceny  prac testowych przez komisję konkursową  wyłoniono zwycięzców:

I miejsce zajęła Katarzyna Mitura I klasa BS

II miejsce zajął Paweł Woźniak-I klasa BS

III miejsce Katarzyna Lipka –I klasa BS

Nagrody zwycięzcom wręczyła  Pani Dyrektor Ośrodka Dorota Wiśniewska.

Serdecznie dziękujemy   Dyrektor Ośrodka Pani Dorocie Wiśniewskiej oraz Stowarzyszeniu Oligare za pomoc w pozyskaniu nagród rzeczowych.

Monika Kowiako