Ośrodek z certyfikatem udziału w misji kosmicznej!

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała certyfikat za udział w misji kosmicznej „Lecę w Kosmos”. 17 kwietnia 2019 roku praca naszej uczennicy Agaty Bogdańskiej wraz z 1200 innymi pracami została wyniesiona w przestrzeń kosmiczną Ziemi na pokładzie polskiego satelity KRAKsat.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.06.2019 R (ŚRODA) O GODZ. 9.30.

Ozdoby wielkanocne

5 kwietnia na zakończenie obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w naszym Ośrodku  odbyły się warsztaty artystyczne.

Podczas tego spotkania uczniowie z klas dla dzieci z autyzmem oraz z Zespołów Terapeutycznych wykonywali ozdoby i kartki wielkanocne.

Celem spotkania było:

- Promocja indywidualnych zdolności i umiejętności jako źródła pozytywnych interakcji i emocji;

- Integracja uczniów z różnych klas;

- Kultywowanie tradycji wielkanocnych;

- Prezentacja talentów plastycznych.

Podczas pracy panowała miła i przyjazna atmosfera. Uczniowie nawzajem pomagali sobie podczas wykonywania ozdób wielkanocnych. Ponadto starsi uczniowie opieką otoczyli młodszych kolegów i koleżanki.

Alicja Solińska