Ośrodek z certyfikatem udziału w misji kosmicznej!

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała certyfikat za udział w misji kosmicznej „Lecę w Kosmos”. 17 kwietnia 2019 roku praca naszej uczennicy Agaty Bogdańskiej wraz z 1200 innymi pracami została wyniesiona w przestrzeń kosmiczną Ziemi na pokładzie polskiego satelity KRAKsat.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.06.2019 R (ŚRODA) O GODZ. 9.30.

Warsztaty wielkanocne: „Pisanki, kraszanki, jajka malowane” 2019

Wielkanoc wiąże się z wieloma tradycjami i zwyczajami. Właśnie tym tradycjom i przygotowaniom wielkanocnych ozdób poświęcone były warsztaty, które przygotowały panie Marzena Sieniawska i Sylwia Gniadek.

W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas podstawowych wraz z opiekunami i rodzicami. Dzieci miały  możliwość zapoznania się z nowymi technikami ozdabiania, malowania. Musiały wykazać się kreatywnością, pomysłowością, a także cierpliwością i współpracą.

Uczniowie pod okiem swoich nauczycieli malowali gęsie jaja, zdobili je sznurkiem i koronką, wykonali świąteczne witrażyki i kartki wielkanocne.

zobacz  zdjęcia na facebooku

Organizatorzy: M. Sieniawska, S. Gniadek,  A. Martyńska