Aktualności

Wielkanocne życzenia 2019

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. 

Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa  

i drugiego człowieka.  

Życzę, aby Święta Wielkanocne  

przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość.  

By stały się źródłem wzmacniania ducha.  

Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, 

napełni Was pokojem i wiarą,  

niech da siłę w pokonywaniu trudności  

i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość...

 

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzicom, a także wszystkim przyjaciołom ośrodka  najserdeczniejsze życzenia.

 

Dyrektor  Dorota Wiśniewska

Sukcesy naszych tenisistów stołowych Lidzbark 2019

Na X Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego w Lidzbarku Warmińskim nasz Ośrodek reprezentowali: Daniel Lisowski, Tomasz Właszyn, Piotr Kajtaniak, Grzegorz Kondratowicz oraz Kamil Kwiatkowski.

 

 

Więcej…

Przybory szkolne dla dzieci ze szpitala

Z inicjatywy  Szkolnego Koła Wolontariatu w miesiącu marcu odbyła się w naszej szkole wyjątkowa akcja  „Przybory szkolne dla dzieci ze szpitala ”.

 

 

Wolontariusze zaangażowali się w zbiórkę artykułów dla dzieci przebywających na dziecięcym oddziale  braniewskiego szpitala. Zbierane były artykuły plastyczne, przybory szkolne, gry planszowe oraz książeczki, kolorowanki dla dzieci i młodzieży. Tym razem również uczniowie naszej szkoły nie zawiedli, z entuzjazmem wzięli udział w tej akcji. Podczas zajęć Szkolnego Koła Wolontariatu młodzi ochotnicy wypiekali różne słodkie wypieki , które sprzedawane były na terenie szkoły, dochód z tej sprzedaży przeznaczyliśmy na zakup przyborów szkolnych. Do akcji włączyli się również nauczyciele, pracownicy oraz rodzice. Ofiarodawcy wykazali się bardzo dużą empatią i hojnością.

 

Udało nam się zebrać dwa kartony darów. Wszystkie zgromadzone rzeczy zostały zaniesione do  braniewskiego szpitala i przekazane chorym dzieciom. Z pewnością podarowaliśmy uśmiech wielu  dzieciom. 

Wszystkim zaangażowanym w akcje serdecznie dziękujemy!

 

zobacz  zdjęcia

Koordynatorzy Szkolnego Koła Wolontariatu

Barbara Wolak, Agnieszka Markowska, Krystyna Wierzbicka- Bieniuk, Katarzyna Brewczak