Aktualności

Ośrodek z certyfikatem udziału w misji kosmicznej!

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała certyfikat za udział w misji kosmicznej „Lecę w Kosmos”. 17 kwietnia 2019 roku praca naszej uczennicy Agaty Bogdańskiej wraz z 1200 innymi pracami została wyniesiona w przestrzeń kosmiczną Ziemi na pokładzie polskiego satelity KRAKsat.

Więcej…

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.06.2019 R (ŚRODA) O GODZ. 9.30.

Przybory szkolne dla dzieci ze szpitala

Z inicjatywy  Szkolnego Koła Wolontariatu w miesiącu marcu odbyła się w naszej szkole wyjątkowa akcja  „Przybory szkolne dla dzieci ze szpitala ”.

 

 

Wolontariusze zaangażowali się w zbiórkę artykułów dla dzieci przebywających na dziecięcym oddziale  braniewskiego szpitala. Zbierane były artykuły plastyczne, przybory szkolne, gry planszowe oraz książeczki, kolorowanki dla dzieci i młodzieży. Tym razem również uczniowie naszej szkoły nie zawiedli, z entuzjazmem wzięli udział w tej akcji. Podczas zajęć Szkolnego Koła Wolontariatu młodzi ochotnicy wypiekali różne słodkie wypieki , które sprzedawane były na terenie szkoły, dochód z tej sprzedaży przeznaczyliśmy na zakup przyborów szkolnych. Do akcji włączyli się również nauczyciele, pracownicy oraz rodzice. Ofiarodawcy wykazali się bardzo dużą empatią i hojnością.

 

Udało nam się zebrać dwa kartony darów. Wszystkie zgromadzone rzeczy zostały zaniesione do  braniewskiego szpitala i przekazane chorym dzieciom. Z pewnością podarowaliśmy uśmiech wielu  dzieciom. 

Wszystkim zaangażowanym w akcje serdecznie dziękujemy!

 

zobacz  zdjęcia

Koordynatorzy Szkolnego Koła Wolontariatu

Barbara Wolak, Agnieszka Markowska, Krystyna Wierzbicka- Bieniuk, Katarzyna Brewczak