Ośrodek z certyfikatem udziału w misji kosmicznej!

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała certyfikat za udział w misji kosmicznej „Lecę w Kosmos”. 17 kwietnia 2019 roku praca naszej uczennicy Agaty Bogdańskiej wraz z 1200 innymi pracami została wyniesiona w przestrzeń kosmiczną Ziemi na pokładzie polskiego satelity KRAKsat.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.06.2019 R (ŚRODA) O GODZ. 9.30.

Warsztaty wielkanocne Szkolnego Koła Wolontariatu

Wielkanoc to czas pięknych przygotowań i ciekawych tradycji, o których nasi uczniowie mogli się dowiedzieć  podczas zorganizowanych w ramach wolontariatu warsztatów cukierniczych.

Spotkanie wolontariuszy z młodszymi koleżankami i kolegami odbyło się w świetlicy i stanowiło okazję do opowiedzenia

dlaczego warto pomagać. Wolontariusze uświadamiali  młodszych kolegów, że liczy się wielkie serce i zaangażowanie.

Atmosfera była wyjątkowa i serdeczna. Wspólne malowanie ciasteczek sprawiło młodszym oraz starszym wiele radości.

Wspólnie spędzony czas okazał się bardzo owocny. Tradycja, współpraca, wolontariat tryumfowały i przyniosły dużo radości.

podczas  kiermaszu wielkanocnego.

Koordynatorzy  Szkolnego Koła Wolontariatu