Ośrodek z certyfikatem udziału w misji kosmicznej!

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała certyfikat za udział w misji kosmicznej „Lecę w Kosmos”. 17 kwietnia 2019 roku praca naszej uczennicy Agaty Bogdańskiej wraz z 1200 innymi pracami została wyniesiona w przestrzeń kosmiczną Ziemi na pokładzie polskiego satelity KRAKsat.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.06.2019 R (ŚRODA) O GODZ. 9.30.

OFERTA KSZTAŁCENIA W OŚRODKU - 2019/2020

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Braniewie jest placówką zapewniającą edukację dzieci ze szczególnymi potrzebami rozwojowymi. Ośrodek obejmuje kształceniem, wychowaniem i opieką dzieci z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym, głębokim, wychowanków z niepełnosprawnościami sprzężonymi oraz autyzmem.

W Ośrodku funkcjonują  klasy dla dzieci autystycznych - pełnosprawnych intelektualnie.

PROSZĘ KLIKNĄĆ i zapoznać się z całą ofertą kształcenia w  Ośrodku