Ośrodek z certyfikatem udziału w misji kosmicznej!

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała certyfikat za udział w misji kosmicznej „Lecę w Kosmos”. 17 kwietnia 2019 roku praca naszej uczennicy Agaty Bogdańskiej wraz z 1200 innymi pracami została wyniesiona w przestrzeń kosmiczną Ziemi na pokładzie polskiego satelity KRAKsat.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.06.2019 R (ŚRODA) O GODZ. 9.30.

Spotkanie z okazji ,,Dnia Matki”- podsumowanie projektu edukacyjnego ,,W bajecznym świecie książek”

Dnia 24 maja uczniowie klas I-III gościli swoje mamy. Na początku spotkania dzieci zaprezentowały  montaż słowno-muzyczny.

Były wiersze, piosenki, piękne życzenia , każde dziecko wręczyło mamusi kwiatek oraz  własnoręcznie wykonaną kartkę. Mamy nie kryły wzruszenia i radości. Następnie  wspólnie oglądano  prezentację multimedialną  będącą podsumowaniem  projektu edukacyjnego ,,W bajecznym świecie książek” realizowanego przez  dzieci w ostatnim półroczu.

Marzenna Boryczka