9 października 2023 r. w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczysta gala poświęcona podsumowaniu Akcji społeczno-edukacyjnej Konwalia oraz Wojewódzkiego Konkursu na kronikę „Mikołaj Kopernik – człowiek wielu talentów”.

Patronat nad uroczystością objął Artur Henryk Chojecki – Wojewoda Warmińsko-Mazurski. Organizatorami Akcji społeczno-edukacyjnej Konwalia oraz Wojewódzkiego Konkursu na kronikę „Mikołaj Kopernik – człowiek wielu talentów” byli Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty i Rady Dyrektorów Szkół Podstawowych przy W-MKO.
W konkursie na kronikę poświęconą życiu Mikołaja Kopernika wzięły udział 92 szkoły z całego województwa. Uczennice naszej szkoły – Oliwia Wikowska, Daria Szwajczewska i Patrycja Szacht zajęły III miejsce Serdecznie gratulujemy!

Dorota Żachowska

konkurs kopernik 1konkurs kopernik 2konkurs kopernik 3konkurs kopernik 4