Dzień Edukacji Narodowej jest doskonałą okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek i wielkie serce wkładane w wychowanie i edukację dzieci. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły.

Właśnie z tej okazji w naszej szkole odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów szkoły podstawowej oraz branżowej, którzy występem ,,na wesoło” rozbawili wszystkich zgromadzonych. Ze sceny popłynęło wiele ciepłych i miłych słów. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za codzienną pracę i troskę oraz złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Do życzeń dołączone były upominki, o które zadbał samorząd uczniowski.

Dorota Żachowska

dn 1dn 1dn 2dn 2dn 3dn 3dn 4dn 4dn 5dn 5dn 6dn 6dn 7dn 7dn 8dn 9dn 10dn 11dn 12dn 13dn 14