Ośrodek z certyfikatem udziału w misji kosmicznej!

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała certyfikat za udział w misji kosmicznej „Lecę w Kosmos”. 17 kwietnia 2019 roku praca naszej uczennicy Agaty Bogdańskiej wraz z 1200 innymi pracami została wyniesiona w przestrzeń kosmiczną Ziemi na pokładzie polskiego satelity KRAKsat.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.06.2019 R (ŚRODA) O GODZ. 9.30.

Konkurs kulinarny „Zdrowe desery” - warsztaty z rodzicami

Dnia 4 czerwca 2019r. odbył się konkurs kulinarny „ Zdrowe desery”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie kl. I, II, III pdp oraz ich rodzice. Spotkanie przebiegało w formie warsztatów.

Uczestnicy konkursu chętnie wskazywali na ilustracjach i nazywali produkty, z których można zrobić zdrowe desery oraz wysłuchali pogadanki pani pielęgniarki  na temat „Wpływ żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie człowieka”.  Następnie przystąpili do przygotowywania deserów.  Początkowo praca miała przebiegać w dwóch zespołach ( kl. I  pdp z rodzicami-  sernik na zimno z owocami,  kl. II, III pdp   i ich rodzice kolorowe koreczki owocowe).

Podczas pracy wszyscy uczestnicy tak się zintegrowali, że wspólnie wykonali oba desery. W związku z tym ogłoszono, że nagrodą dla uczniów będzie wycieczka do Fromborka.

Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze, a przygotowane przez uczniów i rodziców zdrowe desery wszystkim bardzo smakowały.

Organizatorki: Dorota Badowska, Anna Drozdowska