Ośrodek z certyfikatem udziału w misji kosmicznej!

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała certyfikat za udział w misji kosmicznej „Lecę w Kosmos”. 17 kwietnia 2019 roku praca naszej uczennicy Agaty Bogdańskiej wraz z 1200 innymi pracami została wyniesiona w przestrzeń kosmiczną Ziemi na pokładzie polskiego satelity KRAKsat.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 19.06.2019 R (ŚRODA) O GODZ. 9.30.

Nasza placówka z kolejnym dyplomem

Uczniowie branżowej szkoły wzięli udział w przedsięwzięciu, nauki młodszych kolegów, zdrowych nawyków żywieniowych i nauki samodzielnego przygotowywania posiłków.

W ramach swoich działań wzięli udział w projekcie” Gotuj się na zmiany”. Starsi uczniowie edukowali młodszych z różnych klas szkoły podstawowej.

Największą radość z nauki zdrowego odżywiania i wspólnej konsumpcji mieli uczniowie z klas I-III szkoły podstawowej. Pełne brzuszki i radość  jaką dzielili się opowiadając swoim kolegom  o twórczo spędzonym czasie, świadczą o randze jaką niosło wspólne gotowanie.

Nasze działania zamierzamy wdrażać w następnym roku szkolnym.

Monika Kowiako