Certyfikat udziału w programie

Nauczyciele naszej placówki po raz drugi otrzymali certyfikaty za udział w programie ‘Śniadanie daje moc” i otrzymali podziękowania za wkład w edukację żywieniową najmłodszych, której patronuje program „Śniadanie Daje Moc”.

Za nami już 7. Edycja programu, która mogła odbyć się tylko dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli, także z Naszej placówki.
W edycji 2017/2018 wzięło bowiem udział aż 8 318 szkół i przedszkoli, 11 489 nauczycieli oraz 275 758 uczniów z całej Polski.

Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu – konferencja

W dniu 12 lutego br. Paweł Woźniak uczeń gimnazjum naszego Ośrodka wraz z opiekunem panią Marzeną Bazydło uczestniczył w konferencji programowej, która odbyła się w ramach projektu „Młoda Polska Szkoła Parlamentaryzmu”.

Rada rodziców

Skład Rady Rodziców

Przewodnicząca – Beata Tuptońska
Wiceprzewodnicząca – Jolanta  Trusewicz
Sekretarz – Sylwia Więcierzewska
Skarbnik – Mariola Błaszczyk

W roku szkolnym 2017/2018 Rada Rodziców prosi o wpłaty na fundusz Rady Rodziców w następujący sposób:

- 25 zł rocznie, gdy w Ośrodku uczy się jedno dziecko z rodziny

- 30 zł rocznie, gdy w Ośrodku uczy się dwoje dzieci z rodziny

- 35 zł rocznie, gdy w Ośrodku uczy się troje lub więcej dzieci z rodziny

Zarząd Rady Rodziców może wydatkować środki pochodzące ze składek rodzicielskich na następujące cele:

- pomoc materialna dla dzieci z najbiedniejszych rodzin w postaci sfinansowania przyborów szkolnych

- dofinansowania konkursów i imprez o charakterze ogólnoszkolnym, jak Święto Szkoły, finały szkolne imprez sportowych itp.,

- nagrody rzeczowe dla wyróżniających się uczniów w zakresie nauki, działalności artystycznej, sportowej i organizacyjnej,

- sfinansowanie części kosztów reprezentacyjnego zespołu artystycznego i sportowego Ośrodka.

Nr konta: 91831300090031452720000010

Regulamin rady rodziców – plik PDF