Mikołajkowe prezenty dla zwierząt

6 grudnia 2018 r. uczniowie z  klas I- II SP ZT, III a Gim. ZT i III Gim. ZT w ramach projektu edukacyjnego „Zwierzęta czują!- pomoc czworonogom w przetrwaniu zimnych dni” wybrali się do ogrodu zoologicznego, aby przekazać zebraną karmę i akcesoria dla psów i kotów.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w zbieraniu karmy.

Monika Kołodziejczak

Mistrzostwa Ośrodka w warcabach klasycznych - 2018

W listopadzie w Ośrodku odbywał się coroczny turniej o mistrzostwo w warcabach klasycznych.

Rada rodziców

Skład Rady Rodziców

Przewodnicząca – Beata Tuptońska
Wiceprzewodnicząca – Jolanta  Trusewicz
Sekretarz – Sylwia Więcierzewska
Skarbnik – Mariola Błaszczyk

W roku szkolnym 2017/2018 Rada Rodziców prosi o wpłaty na fundusz Rady Rodziców w następujący sposób:

- 25 zł rocznie, gdy w Ośrodku uczy się jedno dziecko z rodziny

- 30 zł rocznie, gdy w Ośrodku uczy się dwoje dzieci z rodziny

- 35 zł rocznie, gdy w Ośrodku uczy się troje lub więcej dzieci z rodziny

Zarząd Rady Rodziców może wydatkować środki pochodzące ze składek rodzicielskich na następujące cele:

- pomoc materialna dla dzieci z najbiedniejszych rodzin w postaci sfinansowania przyborów szkolnych

- dofinansowania konkursów i imprez o charakterze ogólnoszkolnym, jak Święto Szkoły, finały szkolne imprez sportowych itp.,

- nagrody rzeczowe dla wyróżniających się uczniów w zakresie nauki, działalności artystycznej, sportowej i organizacyjnej,

- sfinansowanie części kosztów reprezentacyjnego zespołu artystycznego i sportowego Ośrodka.

Nr konta: 91831300090031452720000010

Regulamin rady rodziców – plik PDF