Mikołajkowe prezenty dla zwierząt

6 grudnia 2018 r. uczniowie z  klas I- II SP ZT, III a Gim. ZT i III Gim. ZT w ramach projektu edukacyjnego „Zwierzęta czują!- pomoc czworonogom w przetrwaniu zimnych dni” wybrali się do ogrodu zoologicznego, aby przekazać zebraną karmę i akcesoria dla psów i kotów.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w zbieraniu karmy.

Monika Kołodziejczak

Mistrzostwa Ośrodka w warcabach klasycznych - 2018

W listopadzie w Ośrodku odbywał się coroczny turniej o mistrzostwo w warcabach klasycznych.

Świąteczny kiermasz

Dnia 21 grudnia 2014r. obyły się VIII Warmińskie Spotkania Czterech Kultur. Wydarzenie miało miejsce na Placu przed Bazyliką Mniejszą w Braniewie. Organizatorami zadania było Starostwo Powiatowe w Braniewie oraz Urząd Miasta Braniewa.

W trakcie spotkania  odbywał się kiermasz świąteczny w którym wzięliśmy udział. Nasi członkowie kwestowali  na rzecz dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego  w Braniewie.

Monika Kowiako