Aktualności

Życzenia świąteczne

Wigilijna Święta Noc,

Od opłatka bije blask, ale gdzieś tam ulicami,

Krążą ci, co są dziś sami,

Pusty talerz dostawiamy, może zbłądzą pod nasz dach?

Wigilijna Święta Noc,

Niesie łaskę w każdy dom,

Serca swoje otwieramy

Dla tych, którzy są dziś z nami

I z czułością wspominamy tych,

Co już odeszli stąd.

 

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

Będą czasem spokoju i szczęścia, radości przeżywanej w gronie najbliższych

Oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.

Niech Nowy Rok 2019 przyniesie wszelką pomyślność i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń

 

życzy

 

Dyrektor  Ośrodka   Dorota Wiśniewska

Przedświąteczny apel - „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa

W dniu 21 grudnia  w naszej placówce odbył się apel przedświąteczny, na którym uczniowie Branżowej Szkoły przedstawili „Opowieść wigilijną” Charlesa Dickensa.Po występie obdarowali wszystkich pierniczkami ze świątecznymi życzeniami.

Więcej…

Rada Pedagogiczna

Dyrektor Ośrodka:

Dorota Wiśniewska

Wicedyrektor Ośrodka:

Jarosław Dobrowolski

Kierownik grup

opiekuńczo-wychowawczych:

Beata Hrycyna

 

Irena  Korwat: nauczyciel matematyki, wychowawca klasy,wychowawca świetlicy

Monika Kowiako: kierownik gospodarczy, nauczyciel przedmiotów zawodowych, wychowawca klasy

Agnieszka Markowska: nauczyciel, wychowawca
Justyna Wróblewska -Trapiszczonek: psycholog
Aleksandra Martyńska – bibliotekarz, nauczyciel języka polskiego
Dorota Badowska: nauczyciel – wychowawca Zespołu Terapeutycznego
Marzenna Boryczka: nauczyciel terapeuta - EEG Biofeedback, wychowawca Zespołu Terapeutycznego
Anna Drozdowska: nauczyciel – wychowawca Zespołu Terapeutycznego
Halina Frączek: nauczyciel – wychowawca Zespołu Terapeutycznego
Aleksandra Opalanko: nauczyciel terapeuta - terapia dzieci z autyzmem, wychowawca Zespołu Terapeutycznego
Marzena Sieniawska: nauczyciel – wychowawca klasy

Renata Szeniawska - nauczyciel - wychowawca klasy

Monika Kołodziejczak: nauczyciel - wychowawca  Zespołu Terapeutycznego
Barbara Wolak: nauczyciel – wychowawca Zespołu Terapeutycznego

Marzena Bazydło: nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, wychowawca klasy
Jarosław Dobrowolski: nauczyciel biologii, chemii, geografii,praktyki zawodowe
Sylwia Gniadek: nauczyciel muzyki, plastyki, zajęć technicznych, wychowawca klasy
Andrzej Imiołczyk: nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel terapeuta - usprawnianie ruchowe, gimnastyka korekcyjna
Stanisław Łukaszewicz: nauczyciel wychowania fizycznego
Aleksandra Orysiak: nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca świetlicy
s. Michaela B. Sułek: nauczyciel religii
Justyna Goulart: nauczyciel języka angielskiego
Krystyna Wierzbicka: Bieniuk – nauczyciel przysposobienia do pracy, wychowawca klasy, wychowawca świetlicy
Mariola Wiśniewska: nauczyciel języka polskiego,wychowawca klasy
Kamila Wojtas: nauczyciel matematyki, informatyki
Ewa Żyłaniec: nauczyciel przysposobienia do pracy
Robert Cybelius: nauczyciel terapeuta  - terapia dzieci z autyzmem,wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej, specjalista ds.BHP

Alicja Solińska: wychowawca klasy, logopeda
Grażyna Kisiel: wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej,nauczyciel terapeuta-hydromasaż
Beata Klein:wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej, nauczyciel terapeuta surdopedagogiki i tyflopedagogiki
Czesław Kozłowski: wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
Małgorzata Krakowska-Turkiewicz: wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej, nauczyciel terapeuta-terapia behawioralna
Helena Olender: wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej
Waldemar Saliński: nauczyciel przedmiotów zawodowych, wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej
Katarzyna Wnorowska-Pietrzak: wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej,nauczyciel terapeuta - hipoterapia

Agnieszka Grelewicz: nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy, terapeuta-masaż

Katarzyna Brewczak: rehabilitant

Maria Burchart: pedagog, wychowawca grupy opiekuńczo-wychowawczej

Joanna Strzałkowska: wychowawca świetlicy, nauczyciel terapeuta-kynoterapia